[name]
zahraaa
0 دوست
11 نقد و بررسی
0 عکس
1395/04/6
activity_stream_review_added

یک نقد و بررسی برای آبمیوه بستنی لادن نوشت.

کسی مگه میشه لادن نشناسه ، کیفیتش خوبه خصوصا شیر پسته . ولی خیلی شلوغه و جای پارک نداره ! قیمتلش هم خوبه
1395/04/5
activity_stream_review_added

یک نقد و بررسی برای موسسه زیبایی دریا نوشت.

چند باری رفتم دریا و فقط از قسمت مو کارشون راضیم و قسمت های دیگه زیاد خوب نیستن ولی محیطش دوستانه و صمیمیه و تمیز و شیک ، قیمتهاشونم دیگه اگه به ادرس دقت کنید متوجه میشید ؛:؛؛؛؛))))))))))) برخورداشون با مشتری مناسب و از همه مهم تر وقت شناسی که دارن !!!! برای یکبار تجربه توصیه میکنم ماهاتون برید دریا رنگ کنید  .
1395/04/5
activity_stream_user_updated

اطلاعات پروفایلش رو ویرایش کرد.

1395/02/22
activity_stream_review_added

یک نقد و بررسی برای ایلیا گشت پارس نوشت.

واقعا بد برخورد میکنن ... برای مشهد بلیط گرفتم 10 تا بعد 2 تاشو کنسل کردم معمولا یک روز بعد پولشو با کسر 15% میدن ولی بعد یک هفته با دعوا پول دادن واقعا کارشون بده
1395/02/14
activity_stream_review_added

یک نقد و بررسی برای امیر چاکلت - شعبه مرکزی نوشت.

افتضاح
1395/02/14
activity_stream_review_added

یک نقد و بررسی برای قنادی ناتلی - شعبه سهروردی نوشت.

برای عروسی عموم که نزدیک 2000 نفر مهمون بود از اینجا شیرینی گرفتیم ... واقعا خیلی خوب بود ... شیرینی تازه و خوشمزه و درجه یک ... شب عروسی من فک کنم 10 تا خوردم . بعدش که پرسیدم از کجا گرفتن دیگه مشتری ثابتشون شدم . همیشه کیک های درجه یک و تازه داره و شیرینی های جدید و با حالی هم داره . جاشون هم خیلی شیکه . قیمت خوب و برخورد مناسب با مشتری هم دارند .
1395/02/8
activity_stream_review_added

یک نقد و بررسی برای مرکز خرید پالادیوم نوشت.

در یک کلمه بخوام ​پالادیوم ​و تعریف کنم میشه گفت لذت خرید .... واقعا برای خرید جای مناسبیه . تهویه خوب توی مراکز خرید مهمه که واقعا خوبه دیزاین داخلی و نمای بیرونی عالیه . یه مجموعه کامل که شما خریدتو انجام میدی اگه غذا بخوای بخوری فودکورت خیلی خوب و کامل و مجموعه ورزشی خوب که شامل استخر و بدنسازی ولی گرونه . آسانسور هم برای اینکه مردم معطل نمونن مهمه که توی پالادیوم واقعا سرعت بالایی هست . اگه هنوز نرفتین یه سر بزنید :)))))
1395/02/8
activity_stream_review_added

یک نقد و بررسی برای مجتمع فنی تهران - شعبه غرب نوشت.

کلاس های شبکه رفتم مجتمع فنی ، به پیشنهاد یکی از دوستانم رفتم ، استاداشبد نبودن ولی بچه های کلاس خیلی خوب بودن و از نظر تمیز بودن و نظم کلاسی هم مجموعشون خوب بود ولی تظم استاد بد بود چند جلسه کنسل کرد و چندین جلسه هم دیر اود . هزینه دوره هاش مناسب بود .
1395/02/8
activity_stream_review_added

یک نقد و بررسی برای رستوران ایتالیایی پونتو نوشت.

یه روز رفته بودم دانشگاه دوستم ناهار گفت بریم پونتو . غذاش خوب بود جاهاش هم زیاد بد نبود خوب بود . ولی برخورد و قیمتش خیلی خوب بود . برای یکی  2 بار گذرت بخوره خوبه .
1395/01/30
activity_stream_review_added

یک نقد و بررسی برای رستوران پسران کریم - شعبه مرکزی نوشت.

به به رستوران پسران کریم . ​واقا عالیه این رستوران ، برخورد تمامی پرسنل واقعا مناسبه و کیفیت غذاش هم میشه از شلوغی و اسمی که این رستوران توی مشهد داره فهمید که چقدر خوبه . حتما برید و گردن اونجا بخورید که تازه مزه واقعی گردن و میفهمید . قیمتش هم به نسبت کیفیتش خوبه .
1395/01/30
activity_stream_talk_added

یک بحث جدید درباره "خیلی خوب شد تلگرامتون و گذاشتین" شروع کرد.

1394/12/12
activity_stream_review_added

یک نقد و بررسی برای مرکز خرید سپهر نوشت.

پاساژ سپهر جاي خوبيه براي خريد اگه دنبال مارك و برند نيستي ، فروشگاه هاي مختلفي داره با قيمت هاي مناسب و خوب ، براي همين تنوع و قيمت خوبي كه دارن ، مشتريان خودشون و دارن ، نظافت خيلي خوب و لا رسيدگي بالايي دارند كه هميشه پاساژ تميزه ، ممنون از مديريت خوب پاساژ بخاطر مجموعه خوبش
1394/12/9
activity_stream_review_added

یک نقد و بررسی برای کین کافه نوشت.

كين كافه هم اينجاست ، من بخاطر اينجا تو سايت عضو شدم . واقعا جاي خوب و باحاليه ، هميشه عود روشن و بوي خوب مياد ! يه تولد اونجا گرفتيم واقا راضيم ، قيمتش هم نسبتا به جا و امكاناتش خوبه //// كيك هاشون تازس بخاطر اينكه طبقه بالا شيريني نيشكرن ! حتما موكا اينجا رو تست كنيد !!!!
1394/12/9

عضو سایت شد.

میوا، میوه های دستچین! آنلاین!
کانال تلگرام کاریزما

نقدهام چطور بوده؟

مفید بود 14
بامزه بود 3
جالب بود 7

امتیازهام

نقد و بررسی مشاغل
5500
شروع گفتگو
500
مشارکت در گفتگو
800
دیده شدن گفتگوهام
20
نظر دادن
30
مجموع امتیاز 6850

گفت و شنود