ثبت اطلاعات کسب و کار

یادتون میاد یه زمانی باید کتاب های راهنما رو ورق می زدیم تا یک فست فود، دندان پزشک، گل فروش یا ... نزدیک محله مون پیدا کنیم؟ 

روزگار کتاب های راهنما و آگهی نامه ها خیلی وقته به سر اومده، اما هنوز برای کسب و کارها مثل همیشه خیلی خیلی مهمه که اطلاعات کسب و کارشون جایی در دسترس مشتری ها قرار بگیره.

ما کاریزما رو به وجود آوردیم که به مردم امکان می ده تا در اینترنت و بوسیله ی موبایل و یا کامپیوتر، مشاغل مورد نیازشون رو که در نزدیکی شون قرار دارند، بر روی نقشه پیدا کنند، به اطلاعات اون دسترسی داشته باشند و بتونند جدیدترین عکس ها و ویدئوهای اون کسب و کار رو ببینند.

بهتره بگم راهنماهای مشاغل کاملا تغییر کرده اند و فقط اطلاعات تماس، ساعت کار یا آدرس وب سایت نیست، بلکه به کمک کاریزما ، مشتری ها و صاحبان کسب و کار، امکان افزودن محتوای چندرسانه ای و امکان ارتباط با صاحب کسب و کار و ارتباط با سایر مشتری ها رو دارند. 

ثبت آنلاین کسب و کار شما، فرصت بیشتری رو برای مردم ایجاد می کنه تا شما رو پیدا کنن. قرار دادن همه ی اطلاعات کسب و کار شما توی کاریزما، به مشتری ها امکان می ده تا شما رو به راحتی توی اینترنت پیدا کنند و به اونها امکان می ده وقتی واقعا دنبال محصول یا خدماتی که شما ارائه می دین می گردند، به راحتی پیداتون کنند.

می تونید مشتری هاتون رو از رویدادها، تخفیف ها و پیشنهادهای ویژه ای که براشون در نظر گرفته اید مطلع کنید.

توجه مشتری هاتون رو با نمایش عکس های زیبا از محصولات، خدمات و محیط کسب و کارتون جلب کنید. همینطور می تونید لوگوی کسب و کارتون اضافه کنید و یک عکس خوب به عنوان عکس صفحه ی اختصاصی تون و برای برجسته کردن اون چیزی که به مشتری ارائه می دهید انتخاب کنید.


امکانات
طلایی
رایگان
ثبت اطلاعات کسب و کار
دارد
دارد
امکان مدیریت پروفایل
دارد
ندارد
امکان بروزرسانی تغییرات
دارد
ندارد
ارتباط با مشتریان
دارد
ندارد
افزودن ویدئو
دارد
ندارد
تعرفه
40.000 تومان
رایگان
 
غیرفعال است