بابابزرگ مدل‌ ها

  الساندرو مانفردینی ۷۳ ساله ، ایتالیایی و ساکن شهر روم از دو سال پیش مدل اصلی برند روبرتو کاوالی است و تا سال ۲۰۱۸ با این شرکت قرارداد دارد.

معروف‌ترین برندهای حال حاضر دنیا مثل شانل، دیور، جورجیو آرمانی، پرادا، گوچی، فندی، دولچه  و گابانا، لاگوست، آدیداس و به تازگی شرکت بزرگ اپل...

۵ ست پیشنهادی با مانتوی سفید

بهار نزدیکه و ما با ۵ تا ست با مانتو سفید برگشتیم تا شما با دیدنشون هم برای ست کردن لباسهایی که دارین ایده بگیرین و هم برای خرید لباس های جدید راحت تر تصمیم گیری کنید.

 

ست شماره 1

 

ست شماره 2

 

ست شماره 3

 

ست...

پانزده قانون لباس پوشیدن به سبک یک جنتلمن!

جنتلمن‌ها همه‌چیزشان فرق می‌کند! از شیوه‌ی لباس پوشیدنشان گرفته تا عطری که می‌زنند و البته رفتار متشخص و جذابشان که به راحتی می‌تواند دل هر دختری را به دست بیاورد. اما چند قانون نانوشته برای لباس پوشیدن یک جنتلمن وجود دارد که بد نیست نگاهی بهشان بیندازیم!

 

 

رنگ‌های سال ۲۰۱۶

هر سال کمپانی پنتون رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب می‌کند که مفهومش چیزی بیشتر از یک شگرد بازاریابی برای ایجاد هیجان و فروش بیشتر در دنیای مد، زیبایی و طراحی است. بر اساس این انتخاب رنگ سال ۲۰۱۵ عنابی (شرابی خاکی) و رنگ سال ۲۰۱۴ بنفش درخشان و عجیب گل ارکیده بود.

 

این بار موسسه...

روش‌های بستن شال

شال یکی از عناصر خوش‌‌پوشی است که اگر روش‌های بستنش را بلد باشیم می‌توانیم هر بار به یک صورت متفاوت خوش‌تیپ باشیم! قبل‌ترها اینجا در مورد انواع روش‌های بستن شال گفته بودیم، اما این مورد جدید هم تقدیم به شما!

5 طراح لباس افسانه‌ای دنیا

جِس سی اسکات، نویسنده‌ی کتاب آنسوی زندگی می‌گوید: بدن انسان بهترین هنری است که تا به حال خلق شده است. حقیقتی که همه‌ی فشن دیزاینرها از آن آگاهند. در دهه‌های اخیر ماجرای مُد تغییراتی اساسی داشته است و البته که مسئول همه‌ی آنها طراحان لباسی بوده‌اند که با جادوی نگاهشان همه‌چیز را تغییر داده‌اند....

Tomboy style یک استایل شهری جذاب برای کسانی است که می‌خواهند تیپ متفاوتی داشته باشند. بلوز قرمز رنگ با شلوار جین اسکینی همیشه سازگار است به خصوص اگر آن را با یک شال‌گردن قرمز و آبی همراه کنید. پخش کردن رنگ قرمز در تمام سِت از طریق انتخاب اکسسوری مناسب به شما تیپ کژوال و در عین حال شیکی خواهد داد...

چگونه کفش و جوراب و شلوار خود را با هم سِت کنیم؟

مردهای خوش‌پوش به همه چیز در مورد ظاهرشان اهمیت می‌دهند. اینطور نیست؟ این که می‌گویم همه چیز کاملا مربوط به همه‌ی جزئیاتی است که به نظر خیلی‌ها کاملا بیهوده است و حتی لازم نیست به آنها فکر کرد! مثلا این موضوع خیلی خیلی ساده؛ چگونه جوراب، کفش و شلوار خود را با هم ست کنیم!

گذشت آن زمانی که...

1- هیچ کت تکی به درد هیچ مجلس رسمی نمی‌خورد بنابراین در جلسات رسمی با کت تک ظاهر نشوید.

2- رنگ کت و شلوار رسمی سرمه‌ای و پس از آن مشکی است برای جلسات رسمی هیچ رنگ دیگری استفاده نمی‌شود.

3- در صورتی که تمایل به استفاده از کت و شلوار طرح‌دار دارید خط‌های آن باید بسیار نازک باشد و...