اطلاعات تماس

تهران، شهرک غرب، فار 1، خیابان ایران زمین، نبش کوچه گلستان جنوبی، پلاک 2
021-88082255, 021-88076056, 021-88078570

مدتها بود به لذت و شوق باهم بودن یک خانواده در اماکن ورزشی فکر می کردیم، افسوس، فکر فکر فکر ودر آخر به هیچ نتیجه ای نرسیدیم. مجبورشدیم یکی از اهالی خانواده را از جایگاه اسمی خانواده بیرون کنیم و خانواده را به مادران و کودکانشان لقب دهیم تا بتوانیم افکارمان را به مرحله اجرا درآوریم.

گروه ورزش ایده پاسارگاد با هدف ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی،ورزشی و سرویس های ویژه به بانوان محترم و کودکان عزیز بر اساس استاندارد های روز دنیا و با در نظر گرفتن نیاز های این گروه از عزیزان پا به عرصه نهاد . در این راستا گروه ورزش ایده پاسارگاد اقدام به ایجاد و بهره برداری از مجموعه های ورزشی مختص بانوان و کودکان باعنوان مجموعه سلامتی بانوان VIVA و سرزمین بچه ها KID’S LAND نمود، امکانات و خدمات منحصر بفرد،وجود مربیان و متخصصین تراز اول و پرسنل حرفه ایی در این مجموعه موجب گردیده تا بستری بسیارمناسب، خانوادگی، صمیمی و شاداب برای مشتریان محترم فراهم آید.
بانوان عزیز می توانند در زمان استفاده از این محیط گرم صمیمی برای تسلی بخشیدن به نیازهای جسمی ومعنوی خود، کودکان دلبند را در محلی مناسب واقع در همین مجموعه با خیالی راحت بسپارند تا کودکان نیز بتوانند از فضای مخصوص خودشان کمال لذت را ببرند.

عکس ها

مجموعه سلامتی بانوان ویوا - شعبه ایران زمین
مجموعه سلامتی بانوان ویوا - شعبه ایران زمین
مجموعه سلامتی بانوان ویوا - شعبه ایران زمین
مجموعه سلامتی بانوان ویوا - شعبه ایران زمین

نقد و بررسی کاربران

هنوز کسی نظرش رو ننوشته! اگه تا حالا "مجموعه سلامتی بانوان ویوا - شعبه ایران زمین" رفتی، اولین نفری باش که تجربه اش رو در موردش می نویسه!
یک نقد خوب بنویس