اطلاعات تماس

تهران، بلوار میرداماد به سمت غرب، قبل از ایستگاه مترو میرداماد، خیابان تبریزیان، نبش خیابان همایی (نهم)
021-2960

سالن پاتیناژ مجموعه آرامیس اولین و تنها سالن استاندارد پاتیناژ (اسکیت روی یخ) را دارد که کف آن واقعا یخ است. این سالن به مساحت 435 متر مربع ساخته شده و با تجهیزت آلمانی و ایتالیایی راه اندازی شده است.

بخش ورزشی مجموعه آرامیس، با 5 سالن مخصوصِ ورزش های هوازی، به همراه سالن مجهز بدنسازی و فیتنس، سالن مجزای TRX و 450 متر فضای استخر 4 فصل به همراه حمام آفتاب، در پشت بام طبقه پنجم، امکانات منحصر به فردی را برای بانوان و آقایان در تمامی گروههای سنی، گردآوری کرده است.

بخش پزشکی تندرسی این مجموعه نیز با در اختیار داشتن پزشکان و مشاوران مجرب ورزش و تغذیه، با 7 واحد مجزا در 300 متر فضای اختصاصی، آماده پاسخگویی به کلیه نیازهای مراجعین محترم می باشد.

بخش ماساژ و اسپای مجموعه آرامیس نیز، با 9 اتاق ماساژ و 2 حمام سنتی، به همراه ماساژورها و پرسنل ورزیده، فضای آرام و دلنشینی را برای ریلکسی و آرامش شما تدارک دیده است.

مجموعه آرامیس با 2 کافه رستوران، یکی در طبقه پنجم و مجاورت سالن بدنسازی و استخر و سونا، و دیگری در طبقه 2-، مشرف به Ice Rink پاتیناژ نیز، آماده پذیرایی از میهمانان محترم است. از دیگر امکانات این مجموعه می توان به بخش آرایشی بهداشتی و فروشگاه لوازم ورزشی اشاره کرد.

عکس ها

نقد و بررسی کاربران

هنوز کسی نظرش رو ننوشته! اگه تا حالا "مجموعه تندرستی آرامیس" رفتی، اولین نفری باش که تجربه اش رو در موردش می نویسه!
یک نقد خوب بنویس