اطلاعات تماس

شیراز، بزرگراه دکتر حسابی، ابتدای بزرگراه صدرا
071-36665701~9
071-36665900

مجتمع تفریحی، توریستی و اقامتی خلیج فارس در محور شمالی شیراز به سپیدان و در ابتدای ورودی شهر جدید صدرا واقع شده است. فاز اول مجتمع خلیج فارس در فروردین 1391 افتتاح شد. در حال حاضر بزرگترین شعبه هایپر استار در ایران در مجتمع خلیج فارس شیراز قرار دارد.

مجتمع خلیج فارس شامل بخش‌هایی نظیرهتل پنج ستاره، سینما، شهربازی، و 2500 باب مغازه، سالن ورزشی، استخر، سونا، جکوزی، سالن پذیرایی است.

هتل مجتمع خلیج فارس در ورودی شمالی مجموعه قرار دارد و 35 طبقه است که در زمان افتتاح عنوان بلندترین هتل ایران را از آن خود می‌کند. این هتل قرار بود که 7 ستاره باشد که بدلیل مسائل فرهنگی به 5 ستاره تبدیل شد. این هتل یک هتل بین‌المللی خواهد بود.

شهربازی مسقف مجتمع تجاری خلیج فارس در خرداد ماه 1392 افتتاح شد که مورد استقبال مسافرین و شهروندان شیرازی قرار گرفت. همچنین این شهربازی مسقف به عنوان بزرگترین و مدرنترین شهربازی روبسته ایران انتخاب شده است. شهربازی روباز آن نیز در مرحله خاکبرداری قرار دارد. شهربازی روباز مجموعه بین خود مجتمع و هتل قرار گرفته که امکانات و وسایل تفریحی و شهربازی بسیار مدرنتری برای آن پیش بینی شده است. همچنین دریاچه‌ای بشکل خود دریای خلیج فارس نیز در کناره هتل و شهربازی، ساخته خواهد شد.

عکس ها

مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس
مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس
مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس
مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس

نقد و بررسی کاربران

هنوز کسی نظرش رو ننوشته! اگه تا حالا "مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس" رفتی، اولین نفری باش که تجربه اش رو در موردش می نویسه!
یک نقد خوب بنویس