اطلاعات تماس

تهران، خیابان مطهری، نرسیده به خیابان سهروردی، نبش کوچه سنندج، پلاک 112
021-88814410

ساندویچ آرمن قدمتی بیش از 35 سال دارد. چند سال پیش برای یك مقطع 3 ساله تعطیل شد و تغییراتی در دیزاین داخلی ساندویچی به وجود آمد اما هنوز هم فضای جالب داخل مغازه خیلی‌ها را به داخل می‌كشاند.
وقتی ساندویچ‌ها درست می‌شود خرد كردن پیازها كه با جعفری مزه ساندویچ را دگرگون می‌كند، اشك هر بیننده‌ای را درمی‌آورد به همین دلیل این اتفاق زودتر رخ می‌دهد و پیاز و جعفری خردشده همیشه حاضر است.
آناهیتا نام قبلی این ساندویچی جمع و جور است اما از آنجا كه آقای آشود خواسته هویت ارمنی‌اش حفظ شود نام «آرمن» پسرش را برای ساندویچی‌اش برگزیده كه مشتریان فراوانی دارد، تا جایی كه باید قبل از ساعت 9 شب در محل باشی وگرنه شاید نان بلكی تمام شود و در حسرت گاز زدن این ساندویچ‌های خوشمزه بمانی.

عکس ها

ساندویچ آرمن
ساندویچ آرمن
ساندویچ آرمن
ساندویچ آرمن
ساندویچ آرمن
ساندویچ آرمن
Loading Video...

نقد و بررسی کاربران

4
1395/03/3

یکی از بهترین ساندویچ فروشی های تهرانه. بسیار تمیز و برخورد کارکنان خوب. کباب چوبی گوشت یا جوجه را بشدت توصیه می کنم ولی کوکو سبزیش شرکتی است ( مال خودش نیست) و من شخصا دوست نداشتم. یک شعبه دیگر مخصوص پیتزا و یا دونر کباب در جنب همین شعبه است که قیمت هاش به نسبت موارد مشابه در سطح شهر بالاتره ولی کیفیتش در حد مناسبه.

این نظر چطور بود؟
4
1394/10/19

ساندویچ آرمن یکی از تاپ ترین ساندویچی هاییه که تو عمرم دیدم. کیفیت ژامبون هاش واقعا بالاست. همونطور که از عنوانش پیداست فقط ساندویچ داره. سرعت طبخ شون هم مناسبه.

بعضی ها می گن ساندویچ هاش کوچیکه اما به نظرم مناسبه و اونقدر با نون بولکی خوشمزه است که حد نداره!

داخل مغازه فضای زیبایی داره و البته یه کم کوچیکه اما بیرون فضا برای نشستن هست. برخورد کارکنانش هم که حرف نداره. خیلی با ادب و خوش برخوردن. اگر تا حالا نرفتین حتما تو برنامه تون بذارید برای یه بار هم که شده به آرمن سر بزنین.

 

این نظر چطور بود؟