اطلاعات تماس

تهران، خیابان نیاوران به سمت غرب، بعد از سه راه یاسر، نرسیده به چهارراه مژده، جنب بانک تات
021-22745090~1

رستوران گیلار نیاوران با محیطی كاملا اصیل و بر پایه اصول معماریه روستائی و شهری قدیمی شمال كشور عزیزمان در راستای حفظ میراث گران بهای معماری سنتی گیلان و مازندران طراحی و اجرا گردیده است به نحوی كه در طراحی و اجرا رستوران گیلار نیاوران لحاظ نمودن دو اصل اصالت و سادگی همیشه مد نظر بوده كه انجام چنین كاری در مقیاس موجود با فضائی استثنایی با ظرفیت بالغ بر 170 نفر علی رغم سختی های فراوانچه از جهت تهیه مصالح و مصنوعات خاص گیلان و مازندران و چه از جهت گرد آوری نیرو های متخصص اجرائی حوزه شمال ، شیرینی های انجام یك كار با اصالت را نیز به همراه داشت كه دلگرم كننده و انرژی دهنده بود.

 

ما با هدف ایجاد یك رستوران با فضایی كاملا اصیل  همراه با طبخ انواع غذا های گیلكی در تهران بر آن بودیم تا شما هموطنان عزیز ساعاتی به دور از هیاهوی شهری نانی از سفره ی صفا تناول كرده و گلی از باغچه ی خاطرات بچینید و یك احساس ناب را تجربه كنید  . حاصل چنین تلاشی رستوران گیلار نیاوران است . حال قضاوت رسیدن به چنین هدف والائی نیز با شماست .

عکس ها

نقد و بررسی کاربران

4
1395/02/10

گیلار از رستورانهای خوب گیلانی تو تهران، مزایا و معایبی داره که درکل نظر من و دوستام بهش مثبته.  یکی اینکه جای پارک نداره و دوم اینکه زیر زمین و پله زیاد داره و مثلا برای مادر من سخت بود . ولی به جاش طعم و کیفیتش خیلی خوبه و فضاو دکور و تخت و میز و صندلی مثل آلاچیق تزیین شده و کلی فضای سنتی داره و دیگه اینکه قیمتش، نسبت به رستورانهای گیلکی تهران متناسبتره . پرسنل مودب و خوش برخوردی داره 

این نظر چطور بود؟