اطلاعات تماس

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عربعلی، خیابان سوم، ضلع جنوب غربی میدان سوم نيلوفر، ساختمان شماره 5
021-88733674~5

2 دهه پیش­تر، زنده یاد مرتضی ممیز به همراه جمعی از مدرسان طراحی گرافیک در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور علاقه­ مند بودند یک دانشکده هنری خاص را با تکیه بر تجربیات چندین ساله و مطالعه نظام‏های آموزشی معتبر جهان بر اساس نیازهای روز جامعه راه اندازی کنند. اما متأسفانه علیرغم تلاش­های بسیار طی قریب 9 ماه به نتیجه­ای نرسید.
در نیمه دوم سال 1384 آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی ویژه با عنوان «مدرسه ویژه، اولین مدرسه حرفه­ای تخصصی و تکمیلی طراحی گرافیک و ارتباطات در ایران» در پاسخ به همین نیازها یعنی؛ گسترش توانائی­های هنری و فعالیت حرفه­ای هنرجویان در بازار کار و تکمیل آموزش­های تخصصی آنان بنیانگذاری شده و با برگزاری دوره­های آموزشی مختلف در زمینه طراحی گرافیک و ارتباطات کار خود را به طور رسمی آغاز کرد.
هدف و آرمان «مدرسه ویژه» آن است که با دست­یابی به یک جایگاه و هویت معتبردر عرصه ­های یاد شده، به صورت مرجعی برای آموزش­های تخصصی و تکمیلی در آید. 
اعضاء اولین شورای طرح و برنامه­ریزی آموزشی مدرسه عبارت بودند از؛ مرتضی ممیز (رئیس شورا)- ابراهیم حقیقی، مسعود سپهر، شهرزاد اسفرجانی، رضا عابدینی، علیرضا صدر محمدی و امراله فرهادی. که پس از در گذشت ممیز، ابراهیم حقیقی ریاست شورا را به عهده گرفت. 
مدرسه ویژه تا پایان سال 1389 توانسته است با یاری و حضور بیش از 120استاد ،72 عنوان کلاس­های تک‏درس مستقل در دوره­های 3 ماهه،9 عنوان دوره پیوسته 6 ماهه تا یکساله ،18 کارگاه آموزشی تخصصی ،23 نمایشگاه طراحی گرافیک، 13 شماره خبرنامه و بیش از 60  نشست تخصصی آزاد را در حوزه طراحی گرافیک ، ارتباطات و تبلیغات برگزارکرده و بیش از 2597 هنرجو را در خانواده کوچک و صمیمی خود آموزش دهد.

عکس ها

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی ویژه

نقد و بررسی کاربران

هنوز کسی نظرش رو ننوشته! اگه تا حالا "آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی ویژه" رفتی، اولین نفری باش که تجربه اش رو در موردش می نویسه!
یک نقد خوب بنویس